01O nás 02Partneři 03Galerie 04Kontakt

CZ

Smrz Academy vznikla v Českých Budějovicích v roce 2012 jako první akademie v České republice zabývající se výchovou malých a začínajících závodníků na motocyklech minibike. Možnost vyzkoušet si malý motocykl u nás dostane každý. Pravidelné tréninky probíhají na cvičišti v Českých Budějovicích, na adrese Karolíny Světlé 2238/2.

Podrobné informace o konaných akcích, výsledcích, fotografie a vše ostatní vždy najdete na našich Facebookových stránkách www.facebook.com/SmrzAcademy nebo na našem YouTube kanále.


EN

Smrz Academy was founded in Ceske Budejovice in 2012 as the first academy in Czech republic dealing with the upbringing of young and novice riders on minibike motorcycles. Possibility to try Minibike motorcycle gets everyone in our academy. Ordinary practice sessions are in our training facility, Ceske Budejovice, street Karoliny Svetle 2238/2.

All information about events, results, photos and everything else to be found on our Facebook page www.facebook.com/SmrzAcademy or on our YouTube channel.


Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.